Breaking News :

nothing found
29-09-2022

“Louis Vuitton” nxjerr në shitje çantën me flamurin shqiptar

Advertisement

Marka “Louis Vuitton” ka nisur të prodhojë një seri të çantave me flamuj të ndryshëm të vendeve.

Mes tyre marka e njohur botërore ka prodhur edhe një çantë me flamurin shqiptar, e cila tashmë ka dal në shitje dhe mund të blihet lehtësisht në internet.

Kjo çantë është e prodhuar në sasi të limituar. Ndërkaq, kush dëshiron të ndjek trendet e fundit, por edhe të tregohet patriot duhet të shpejtoj ta blej. Çanta me shqiponjë kushton plot 10.335 dollarë, respektivisht 9.900 euro.

Kujtomë që produktet e kësaj marke kanë një bazë të vendosur çmimesh me të cilën nxirren në treg dhe në të cilën variojnë blerjet./Opinion.al

Advertisement

Read Previous

Policja kosovare për të cilën po shkruajnë edhe mediat e huaja

Read Next

Xherdan Shaqiri i jep fund lidhjes me këngëtaren e njohur?