Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Policja kosovare për të cilën po shkruajnë edhe mediat e huaja

Advertisement

Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saja joshëse.


Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse vetëm në bikini në llogarinë e saj isntagram.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformen e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie./reporteri

Advertisement

Read Previous

Biden i shkruan kryeministrit Zaev: Pres bashkëpunim intensiv mes dy vendeve

Read Next

“Louis Vuitton” nxjerr në shitje çantën me flamurin shqiptar