E rëndë – Një burrë është hedhur nga ura e Vardarit në qendër të Shkupit

Burri eshte hedhur ne Vardar nga Ura e Civilizimit prane Ures se Gurrit ne Qender te Shkupit, njoftoi Radio Shkupi,.

Ne vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe ekipet e shpëtimit, transmeton Lideri.mk, kursr rasti ka ndodhur pasdite vonë pak pa rënë errësira.

Advertisement

Nuk ka informacione për fatin e tij, e as detaje lidhur me identitetin./Lideri

Advertisement
Advertisement

You May Also Like