• 25-02-2021
  1. Home
  2. Author Blogs

Author: admin

admin

Pas dy golëshit ndaj Spezias, Ronaldo: Cristiano është rikthyer

Pas dy golëshit ndaj Spezias, Ronaldo: Cristiano është rikthyer

Cristiano Ronaldo ka thënë se është shumë i lumtur që është rikthyer në fushë, derisa ka refuzuar t’i komentojë deklarata e fundit, pas infektimit me COVID-19. Ylli portugez u inkuadruar në pjesën e dytë në…

Read More
Zëvendësshefi i delegacionit të BE-së: Regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut është proces shumë i rëndësishëm

Zëvendësshefi i delegacionit të BE-së: Regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut është proces shumë i rëndësishëm

egjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut është proces shumë i rëndësishëm për vendin, prandaj të gjitha palët duhet që ta mbështesin. Këtë porosi e ka thënë zëvendësshefi i Delegacionit të BE-së në Shkup, Xhulijan…

Read More
Dy të vdekur dhe 186 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Dy të vdekur dhe 186 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Dy persona kanë vdekur në Kosovë si pasojë e COVID-19 në 24 orët e fundit, ndërsa janë regjistruar edhe 186 raste të reja. Numri total i të vdekurve si pasojë e COVID-19 në Kosovë ka…

Read More