Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Xherdan Shaqiri i jep fund lidhjes me këngëtaren e njohur?

Advertisement

Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja Dhurata Ahmetaj po flitet se janë ndarë.

Dyshja nuk kanë reaguar kurrë publikisht për lidhjen e tyre, por dyshimet kanë nisur nga një postim i bërë nga Dhurata në Instastory. Ajo ka lënë të kuptohet se është single dhe në jetë ka qëllime të tjera.

“Të gjithë janë shtatzënë, të fejuar apo të martuar. Unë thjesht dua të humbas peshë dhe të udhëtoj”, shkruhet në një foto të shpërndarë nga këngëtarja në Instagram.

Kujtojmë që lidhja e dashurisë së çiftit u zbulua gjatë periudhës së karantinës, pasi Dhurata kishte udhëtuar disa herë drejt Anglisë, vendi ku futbollisti i Liverpoolit jeton.

Advertisement

Read Previous

“Louis Vuitton” nxjerr në shitje çantën me flamurin shqiptar

Read Next

Valon Ahmedi largohet nga Shkëndija, gjen klub të ri