Breaking News :

nothing found
29-09-2022

Isa Mustafa: Ne po garojmë për fitore…

Advertisement

Vetëm disa orë na ndajnë nga koha e saktë kur fillon heshtja zgjedhore dhe ku li*gjërisht partitë politike dhe liderët janë të obliguar që ta ndërprejnë përkohësisht komunikimin me qytetarët, përcjell nmk-post.com
Lideri i LDK-së nëpërmjet rrjetit social facebook, ka bërë një shkrim ku ju është drejtuar qytetarëve dhe simpatizantëve të tij se LDK po garon për fitore.

Shih postimin e plotë këtu

Advertisement

Read Previous

Valon Syla: Po vjen Ushtria Çlirimtare e Gërnaçave

Read Next

Rita Ora mban premtimin, publikon videoklipin e saj të ri me veshje kombëtare (VIDEO)