Rita Ora mban premtimin, publikon videoklipin e saj të ri me veshje kombëtare (VIDEO)

Sot, këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora publikoi këngën e saj më të re “Bang”  Kjo këngë siç u bë e ditur nga vet këngëtarja, do të do të shoqërojë bashkëpunimin e saj me disa këngtarë të famshëm botëror, përcjell nmk-post.com
Ajo gjithashtu disa ditë më parë publikoi një insert të shkurtër prezantues të videoklipit të saj të ri në instagram ku dhe u shfaq me veshje kombëtare, e cila premtoi se me 12 shkurt do të publikohet kënga dhe si duket e mbajti premtimin dhe nuk i zhgënjeu fansat anë e mbanë botës
Ndegjojeni këngën KËTU

Advertisement

Advertisement
Advertisement

You May Also Like