Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Zana Avdiu akuzon Elvis Naçin për keqpërdorime

Advertisement

Per cdo blerje te syzeve, nje euro shkon per te varferit, a po?

Locka, sa i mire qe osht!

Jo vec ky. Po shume tjere keqperdorin fene e gjithcka qe ju del perpara per perfitime te veta. Pak para do kohe pash nje qe e knojke Kuranin ne fb, se qysh fale bleresve i ka ece biznesi mire edhe ka punesu njerez. Ju thojke, ju i keni punesu tu ble.. edhe knojke dove.

Tash edhe Elvisi del me naj fetva, qysh sben me ble ne lokale tjera vec te ky.. shkaku i fese de

Advertisement

Read Previous

Vdes nga Covid 19 mjeku në Strugë, ishte kundërkandidat i Selës

Read Next

MOTI SOT ME VRANËSIRA DHE RESHJE TË KOHËPASKOHSHME TË SHIUT