• 18-05-2021

Tërmet në Mal të Zi, ja epiqendra

Një termet i fuqishëm ka goditur sot Malin e Zi, epiqendra e të cilit ishte në qytetin e Danilovgrad.

Tërmeti që goditi qytetin Danilovgrad në orën 17:56, ka qenë i një magnitude prej 4 ballësh të shkallës rihter./nmk-post

Read Previous

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Read Next

Skandal në Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Maqedonisë Kryetari Kocarev i jep akademikes kontraverze Qulavkova çmimin “Goce Dellçev”

%d bloggers like this: