• 17-05-2021

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

24 orët e fundit janë kryer 3988 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 824 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 31 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 682 persona./nmk-post

Read Previous

Kjo është vajza që dhuroi gjithë organet pas vdekjes (FOTO)

Read Next

Tërmet në Mal të Zi, ja epiqendra

%d bloggers like this: