Breaking News :

nothing found
27-03-2023

Rekord i ri, 26 persona kanë humbur jetën dhe 1321 raste të reja

Advertisement

Në 24 orët e fundit, u kryen 3836 teste dhe 1321 raste të reja të kovid-19.

26 persona kanë humbur jetën, shtate pacientë nga Shkupi, dy nga Shtipi, një nga Prilep , nje nga Tetova, nje nga Velesi, dy pacientë nga Manastiri, tre nga Ohri, dy nga Struga , nje nga Kavadarci një pacient nga Gostivari, një nga Strumica dhe një pacient nga Kriva Palanka, dy nga Radovishi dhe nje nga Delceva.

Advertisement

Read Previous

Biden: Respekt për të gjithë ata që kanë veshur uniformën e Forcave të Armatosura të Shteteve të Bashkuara

Read Next

Belgjika përmbysë Zvicrën, Gjermania mposht minimalisht Çekinë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *