• 25-10-2021

Profesoresha Sara Miftari Sadiki publikon librin e parë

Profesoresha e psikologjisë në Universitetin e Tetovës, Sara Miftari Sadiku ka botuar librin e saj të parë “Psikologjia e personave me nevoja te veçanta”. Këtë ajo e ka bërë të ditur në rrjetin social facebook.
“Falemnderimi i takon Zotit qe me dha shendet dhe mundesi te botoj librin tim te parë “Psikologjia e personave me nevoja te veçanta”
Falemnderoj edhe recenzentët Hana Rusi Saliu dhe Edlira Destani, shtepine botuese “Arberia Design”, familjen time, studentet dhe gjithe miqte e mi qe me perkrahen ne kete rrugetim…” ka shkruar profesoresha Sadiku.
Sara Miftari Sadiku është ligjëruese në Fakultetin e Psikologjisë në Universitetin e Tetovës.

Read Previous

200 mijë euro për stolisjen e qytetit!? A duhet të harxhohet për festimin e vitit të ri në kohë pandemie?

Read Next

20 VIKTIMA DHE 515 RASTE TË REJA ME CORONA VIRUS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: