Breaking News :

nothing found
29-03-2023

20 VIKTIMA DHE 515 RASTE TË REJA ME CORONA VIRUS

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 1 293 teste dhe prej tyre 515 kane rezultaur pozitivë, osé 40 per qind e testeve të kryera.

Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar 20 viktima. Instituti i Shëndetit Publik njofton se në 24 orët e fundit janë shëruar edhe 1 194 persona.

Shkupi prin me 207 raste, Tetova 17, Kumanova 33…

Advertisement

Read Previous

Profesoresha Sara Miftari Sadiki publikon librin e parë

Read Next

Aktivistja e shoqërisë civile Anita Latifi: Për humanitet s’na kalon kush

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *