Artistët shqiptarë që nuk e “njohin” as veten në pasqyrë – Pas operacioneve plastike ndryshimi i tyre do t’iu habis

Ndryshimet janë prezente gjithmonë, por ndërhyrjet estetike këto ndryshime i kanë bërë ende më të dukshme.

Ndoshta i keni harruar, por fytyrat publike nuk janë dukur kështu gjithmonë.

Disa per qejf e disa për të shuar komplekset e tyre por personazhet e showbizit shumë shpesh nuk pranojnë të kenë ndërhyrje estetike.

Advertisement

Nora Istrefi, Luana Vjollca, Dhurata Dora, e Shyhrete Behluli, janë vetëm disa nga artistet që kanë reflektuar ndryshime drastike para dhe pas.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like