• 25-10-2021

Prizren, një polic dhe vajza e tij gjenden të vr*rë

Një v r a s j e e dyfishtë po dyshohet të ketë ndodhur në Prizren.

Rastin e ka konfirmuar për KALLXO.com kryeprokurori i Prokurorisë së Prizrenit, Admir Shala.

“Prokurori ka dalë në vendin e ngjarjes. Fjala është për dy v i k t i m a. Njëri nga ta është zyrtar policor. Dyshohet se relacioni i v i k t i m a është babë e bijë”, tha për KALLXO.com kryeprokurori Shala.

Read Previous

881 të infektuar dhe 806 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni

Read Next

Rast i rëndë në Prizren, polici aksidentalisht dyshohet se vr*au vajzën e tij, më pas që*lloi vetën

%d bloggers like this: