Makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën anësore, humb jetën i riu në Tropojë

Estimated read time 1 min read

Banorët e komunës Margegaj në Bajram Curr u zgjuan sot të tronditur nga një aksident tragjik i ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit.

20-vjeçari Erimsjan Gjoçaj humbi jetën pasi makina me të cilën po udhëtonte me shokun e tij bashkëmoshatar doli nga rruga dhe u përplas me shtyllat e ndriçimit.

Advertisement

I riu humbi jetën direkt në vendngjarje, ndërsa miku i tij shofer, u plagos rëndë dhe u transportua me urgjencë te spitali i Traumës.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like