Ndërron jetë Mirgeta Buzhala, studentja e shkëlqyeshme e masterit

Estimated read time 1 min read

Ka ndërruar jetë, Mirgeta Buzhala, studentja e masterit të Shkencave Politike dhe Diplomacisë

Lajmin e rëndë e kanë dhënë familjarët e saj.

Njoftimi i plotë:

Njoftim mortor

Miq e shokë, me zemër të thyer por krenarë që e patëm, ju njoftoj se vajza jonë e madhe, Mirgeta, sot na la. 💔

Advertisement

Varrimi bëhet nesër më 13 maj në ora 15:00 në fshatin Budakovë (lagjja Buzhalë).

Advertisement
Advertisement

You May Also Like