Breaking News :

nothing found
30-03-2023

881 të infektuar dhe 806 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 2902 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 881 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 1059 pacientë të rikuperuar nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Hoxha takohet me prodhuesit e duhanit, informim të përditshëm për blerjen

Read Next

Prizren, një polic dhe vajza e tij gjenden të vr*rë