E RËNDË/ Gjendet i pajetë një person buzë lumit, dyshimet e para

Estimated read time 1 min read

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në fshatin Fitore të njësisë administrative Novoselë.

Bëher me dije se personi, rreth 65 vjeç, është gjetur i pajetë në një kasolle buzë lumit Vjosa ku qëndronte, pasi gjatë ditës peshkonte aty.

Sipas banorëve, 65-vjeçari vuante nga mushkëritë dhe dyshohet se ka humbur jetën për shkak të këtij problem.

Advertisement

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimet.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like