Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post se janë kryer 2206 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 592 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu  691 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 21 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Me cilën parti do kandidoj Labi për deputet?

Read Next

Zeka tregon se a do të jetë kandidat i PDK-së për deputet