Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Përleshje me armë, 2 të plagosur, njëri në gjendje më të rëndë

Advertisement

Disa minuta pas mesditës së sotme, pati të shtënë para spitalit “Shën Naumi i Ohrit” në qendër të Shkupit, përkatësisht i njohur si Spitali i Qytetit, raporton reporteri i TV21 nga terreni.

Sipas dëshmitarëve okolarë dy persona janë të lënduar dhe dërguar menjëheë në spitalin.

 

Mund të vërehet një numër i madh i policisë të cilët janë ende të pranishëm para spitalit, duke kontrolluar vendin e ngjarjes. Ka një veturë me dritare të thyera dhe afër automjetit një pistoletë.

Advertisement

Read Previous

Gjermania shmang rënien rekorde ekonomike më 2020 pavarësisht pandemisë

Read Next

Pas dakordimit me Ministrin Hoxha, nis raportimi i tepricës së duhanit