Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Përfundon pjesa e parë, Inter në epërsi ndaj Juves

Advertisement

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Inter-Juventus. Me golin e Arturo Vidal në minutën e 12 Interistët janë në epërsi me rezultat 1:0.
Pjesa e parë ka qenë mjaft e barabartë, të dyja skuadrat kanë pasur rastet e tyre por vendimtare ka qenë mbrojtja agjile e klubit milanez. Ndërkaq është anuluar rast shënimi ka pasur edhe Ronaldo. Interistët vërehet se kanë iniciativë të lehtë në këtë pjesë të ndeshjes.

Advertisement

Read Previous

Nuk ndalen aderimet në PDK

Read Next

Rusia arreston opozitarin Navalni – BE dhe shtete e quajnë të papranueshme