Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Një grua dhe dy burra nga Gostivari kanë sulmuar një 33 vjeçare, privohen nga liria

Advertisement

Mbrëmë (1-nëntor) në periudhën nga ora 23 e 30 minuta deri në gjysmë ore pas mesnatës së 2 nëntorit, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë privuar nga liria 50 vjeçaren S.A. nga Gostivari, si dhe J.A. (34) dhe L.A. (33), të dy nga Balindolli i Gostivarit, për arsye se të njëjtit më herët në rrugën e ,,Ilindenit” në Gostivar kishin sulmuar fizikisht 33- vjeçaren S.A., gjithashtu nga Gostivari. Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Advertisement

Read Previous

Arrestohet një person nga Kumanova, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Read Next

Hoti: Presidenca e Bosnjës ka marrë nismën për njohjen e Kosovës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *