Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Nuk ndalen aderimet në PDK

Advertisement

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Enver Hoxhaj ka promovuar prurjen më të re në partinë e tij për zgjedhjet parlamentare të 14 Shkurtit. Menduh Abazi, gazetar ka aderuar në partinë e Hoxhajt. Kreu i PDK-së ka befasuar me shumë prurje në prag të zgjedhjeve.
Postimi i plotë i Hoxhajt:
I lumtur që në mesin e ekipit fitues të Rimëkëmbjes u bashkua me ne edhe Menduh Abazi, ish gazetar shumëvjeçar dhe profesionist. Bashkë me të si kandidat për deputet dhe me listën tonë fituese të rimëkëmbjes do ta kthejmë dinjitetin e vendit, do ta rimëkëmbim atë dhe do ta kthejmë epokën e artë të qeverisjes!
#Rimëkëmbje #HoxhajKryeministër

Advertisement

Read Previous

Adelina dhe Seriozha krejt stil – publikojnë foton në instagram

Read Next

Përfundon pjesa e parë, Inter në epërsi ndaj Juves