Breaking News :

nothing found
21-09-2023

LSDM mbledh sot Këshillin e Ekzekutiv

Advertisement

Dorëheqja e paralajmëruar e kryeministrit dhe kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, analiza e rezultateve zgjedhore dhe ngjarjet aktuale politike pas parashtrimit të nismës për mosbesim të Qeverisë pritet të jenë temë diskutimi në mbledhjen e sotme të organeve më të larta të LSDM-së, që do të mblidhen sot pasdite në selinë e partisë. “Në ora 18:00 është caktuar mbledhja e Këshillit Ekzekutiv të partisë, ndërsa në ora 20:00 Këshilli Qendror do të mbajë mbledhjen e tij”, njoftojnë nga LSDM-ja.

Advertisement

Read Previous

AAA – Çair: Nëse nuk votoni rrëzimin e qeverisë, do e shpartallojmë degën

Read Next

Rama shpërndan mesazhin e aktorit Ndrenika: Vaksinimi është një akt dashurie