Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Rama shpërndan mesazhin e aktorit Ndrenika: Vaksinimi është një akt dashurie

Advertisement

Kryeministri Rama ka shpërndarë mesazhin e aktorit të njohur, Robert Ndrenika për vaksinimin e qytetarëve.

Në apelin e tij, Ndrenika thotë se vaksina është një akt dashurie për të na mbrojtur dhe për të jetuar më gjatë.

“Nipërit dhe mbesat nuk reshtin së na dhëni dashuri ne gjyshërve. Jam i bindur se edhe vaksinimi është një akt dashurie, për të na mbrojtur ne, e për të jetuar më gjatë pranë njëri-tjetrit”, thuhet në mesazhin e aktorit, shpërndarë nga kryeministri Edi Rama.

Advertisement

Read Previous

LSDM mbledh sot Këshillin e Ekzekutiv

Read Next

Sinani: Disa pyetje për Alternativën nëse nuk e rrëzon BDI-në!