Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Kasami në takim lamtumirës me ambasadorin grek, Yannakakis

Advertisement

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami dhe Fadil Zendeli kanë realizuar takim lamtumirës me ambasadorin grek në Shkup, Dimitris Yannakakis, shkruan nmk-post.

Kasami ka falënderuar ambasadorin grek për mbështetjen që ia ka dhënë vendit dhe implementimin e Marrëveshjes së Prespës/Northmacedonia-post/

https://www.facebook.com/KasamiBilall/posts/1183617355385614

 

Advertisement

Read Previous

E FUNDIT/ Covid 19 ia merr jetën Hoxhës

Read Next

E Fundit/ Zyrtare: BE shtyn bisedimet me Shqipërinë e Maqedoninë e Veriut