Breaking News :

nothing found
26-06-2022

Ja sa të infektuar kishte sot në RVM nga virusi korona

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 2758 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 929 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 1068 pacientë të rikuperuar dhe 28 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Ata që marrin vaksinën ruse anti- Covid-19, nuk duhet të konsumojnë 2 muaj duhan

Read Next

Gjermani, numër rekord i të infektuarve me COVID-19

%d bloggers like this: