• 18-10-2021

Bie ndjeshëm numri i të infektuarve nga Covid19 në Maqedoni

24 orët e fundit janë kryer 1192 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 193 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 34pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 1014 persona.

Read Previous

Shtetësia, Sela: Jemi në rrugë të mbarë drejt zgjidhjes

Read Next

Rrokulliset autobusi në rrugën Kërçovë-Manastir

%d bloggers like this: