• 18-10-2021

Rrokulliset autobusi në rrugën Kërçovë-Manastir

Autobusi që ka qenë duke qarkulluar nga Manastiri për në Kërçovë, ka dalë nga rruga dhe ka goditur një traktor.Sipas informacioneve të para, autobusi ka transportuar udhëtarë nga fabrika e cila është gjendur në afërsi të Manastirit.Janë lënduar udhëtarë dhe po dërgohen në Spitalin e Manastirit, kurse kontroll në vendngjarje po kryhen policia.

Për momentin, komunikacioni në rrugën Kërçovë-Manastiri zhvillohet në një korsi.

Read Previous

Bie ndjeshëm numri i të infektuarve nga Covid19 në Maqedoni

Read Next

Qytetarët bëhen gati për agjërim, pandemia nuk i pengon (VIDEO)

%d bloggers like this: