Breaking News :

nothing found
30-03-2023

1120 raste të reja, 916 të shëruar dhe ja sa viktima ka sot nga Covid-19 në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 2993 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1120 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 916 pacientë të rikuperuar dhe 28 viktima nga virusi korona./nmk-post.com 

Advertisement

Read Previous

Engel: Gjykata Speciale po ndjek vetëm shqiptarët, SHBA nuk duhet të lejojë këtë

Read Next

Gjashtë persona vdiqën gjatë testimit të vaksinës Pfizer kundër Covid-19