Breaking News :

nothing found
18-08-2022

Zëdhënësi i PDK-së thyen heshtjen zgjedhore, ka dy fjalë për Kurtin e Osmanin

Advertisement

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi në rrjetin social Facebook ka komentuar paraqitjen publike të mbrëmshme të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, shkruan nmk-post. Bytyçi hedh dyshime se ky debat ka qenë i “paguar”, por sipas Bytyçit edhe pse i paguar ka qenë i dështuar. Edhe pse sot heshtje zgjedhore në Kosovë, zëdhënësi Bytyçi ka vendosur ta thyej atë.
Ja postimi plotë:
“Me e pagu “debatin” e me dështu aq keq si Albini e Vjosa dje, as nuk e kam parë e as nuk e kam dëgjuar! Edhe 24 orë përmbyset MASHTRIMI”, ka shkruar Bytyçi në Facbeook./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Taravari: Koalicion me djallin por jo me BDI-në

Read Next

Nuk është vetëm Maqedonia, ja sa shtete tjera nuk kanë marr asnjë vaksinë