Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Mozzik e konfirmon publikisht rikthimin me Loredanën

Advertisement

Siç është përfolur përgjatë ditëve të fundit në media, Mozzik dhe Loredana janë zyrtarisht bashkë! Lajmin e ka konfirmuar vetë reperi, në dokumentarin e partneres.

Sot është publikuar pjesa e parë e dokumentarit, ku Mozzik luan një pjesë të rëndësishme.

Reperi ka treguar se ai dhe Loredana kanë kaluar shumë gjëra bashkë dhe kjo i ka bashkuar.

“Sa i përket ndarjes që ka ndodh më shumë e kanë bërë mediat, gazetat që kanë shkrujt.

Kanë fol e shkrujt gjithçka.

Mendoj se gjithçka që na ka mbajt bashkë është se kena jetu shumë sene bashkë.

Lori është një tip më ndryshe prej femrave të tjera.

Kjo është njëra prej arsyeve që më ka pëlqyer më shumë”, shprehet Mozzik.

Advertisement

Read Previous

Miliarderët amerikanë shtuan pasurinë me më shumë se $1trilion që prej nisjes së Covid-19

Read Next

Kush është shqiptari që Jennifer Lopez ndjek në Instagram (FOTO)