E trishtë: Ndërron jetë në moshë të re Dr. Natyra Bajrami

Estimated read time 1 min read

Ka vdekur dje Dr. Natyra Bajrami nga Vushtrria.

Lajmin për vdekjen e saj e dhanë familjarët.

Njoftimi i plotë:

Njoftim Mortor

Me pikellim te thelle e zemer te thyer, te dashur familjare,miq e dashamire, ju njoftojme se sot me daten 18.05.2024 u nda nga jeta Dr Natyra Bajrami.

Advertisement

Te allahut jemi dhe te ai do te kethehmi.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like