Breaking News :

nothing found
04-02-2023

Lajmi fundit – Rast i rëndë në Prishtinë

Advertisement

Një person është që*lluar me ar*më zja rri dhe si pasojë ka hum’bur jetën. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Bashkim Fehmiu në Prishtinë.

 

Policia dhe ndihma e shpejtë menjëherë kanë dalur në vendngjarje por vetëm kanë konstatuar se personi është pa shenja jete.

 

Jozyrtatrishtë mësohet se personi që hu’mbi jetën dhe sul’muesi kanë qenë në të njëjtën vetur. Policia është duke ndërmarrë procedurat e parapara me ligj.

Advertisement

Read Previous

Tërmet i fortë godet Shqipërinë, ja sa ball ishte (FOTO)

Read Next

Ahmeti: Mbështesim bashkëqytetarët tonë maqedonas në kontestin me Bullgarinë