Një 19 vjeçar rrah babain e tij në Kërçovë

Estimated read time 1 min read

Të premten në policinë e Kërçovës është raportuar se rreth orës 15, pas një debati të mëparshëm, në shtëpinë familjare në Kërçovë, një 52-vjeçar nga Kërçova është sulmuar fizikisht nga djali i tij A.H.(19).

Me këtë ai ka pësuar lëndime dhe është transportuar në spitalin e Kërçovës për ndihmë mjekësore.

Advertisement

Rasti është duke u zbardhur.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like