• 20-10-2021

Tërmet i fortë godet Shqipërinë, ja sa ball ishte (FOTO)

Para pak minutave një Tërmet i fortë ka goditur Shqipërinë, ku ishte me magnitude 4.8 ballë.

Termeti kishite epiqendrën 17 kilometra në Jugperëndim të Laçit dhe 27 kilometra në verilindje të Durrësit.

Tërmeti kishte thellësinë 2 km mirpo akoma nuk janë raportuar dëme.

 

Read Previous

Gabimet që i bëjnë femrat në takimet e para

Read Next

Lajmi fundit – Rast i rëndë në Prishtinë

%d bloggers like this: