Vdes në moshë të re Nexhip Nasufi nga Veleshta e Strugës

BL-Veleshtë: Jemi të pikëlluar për vdekjen e Nexhip Nasufit 😭😭😭

Lajm Pikëllimi…

Veleshta sot me pikëllim të thellë mori lajmin për vdekjen e parakohshme dhe të papritur të Vëllaut, familjarit, shokut tonë, Nexhip Nasufi.

Nexhipi ishte një djalë i qeshur me të gjithë, një shok i mirë, djal punëtor nga një familje e ndershme.

Në emër të Këshillit të BVL-së i shprehim ngushëllime të sinqerta familjes, Allahu u dhashtë durim, kurse të ndjerin lutemi që Zoti ta shpërblej me parajsë.

Me respekt Këshilli i BVL-së

Read Previous

Pas një kohë të gjatë, regjistrohen 0 të vdekur nga Covid-19 në Maqedoni

Read Next

Zaev paralajmeron se do terhiqet nga politika

%d bloggers like this: