Pas një kohë të gjatë, regjistrohen 0 të vdekur nga Covid-19 në Maqedoni

24 orët e fundit janë kryer 3068 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 8 ka rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit asnje pacientë nuk kahumbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 9 persona

Read Previous

Rrëfimi i mjekut danez që ndihmoi Eriksenin: Luftoi me të gjitha forcat për jetën

Read Next

Vdes në moshë të re Nexhip Nasufi nga Veleshta e Strugës

%d bloggers like this: