Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Tërmeti dridh Maqedoninë, ja sa ballë ishte!

Advertisement

Një tërmet me fuqi prej 3.30 ballë sipas shkallës së Rihterit është regjistruar para pak minutave më në Maqedoninë e Veriut, njofton nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

ISHP: Rënie të infektimeve të reja dhe rasteve të vdekjeve në Maqedoni

Read Next

Përplaset për vde*kje një këmbësor