Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Takohen Ali Ahmeti dhe Zoran Zaev në parlament

Advertisement

Për momentin është duke u relizuar një takim në parlament mes dy partive të koalicionit qeveritar, BDI-së dhe LSDM-së. Siç raporton tv21, në këtë takim kanë marrë pjesë dy liderët Ali Ahmeti dhe Zoran Zaev.
Takimi vjen pasi sot në Kuvend u dorëzua iniciativa e votëbesimit të Qeverisë aktuale, pas së cilës kryeparlamentari Xhaferi caktoi seancë ditën e ejnte.

Advertisement

Read Previous

Nuk do të ketë rivotim në Zhelinë, komuna i takon BESËS

Read Next

Prokuroria ende po mbledh dëshmi për vërtetimin e përgjegjësisë penale për zjarrin në spitalin modular në Tetovë