Në Shkup ndodh hataja – katër persona sulmojnë dy vajza, babain dhe tezen!

Estimated read time 1 min read

Më datë 01.05.2024 në ora 23:00 në SVR Shkupi, S.S.(28) nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 18:30 në shtëpinë e tyre në zonën e Çairit, ajo, babai i saj T.S., tezja e saj M.A. dhe motra e saj SS. janë sulmuar fizikisht nga personat me iniciale I.R., B.S., S.S. , O.S dhe I.S., të gjithë nga Shkupi. Sipas denoncimit, gjatë sulmit ata kanë përdorur edhe një send të fortë. Janë marrë masat për zbardhjen e rastit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like