Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Sela nuk ka pasur sulm kardiak, ja gjendja e tij shëndetësore

Advertisement

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Zijadin Sela ka pasur shqetësime shëndetësore në mbrëmjen e shkuar. Megjithatë, shqetësimet e tij nuk kanë qenë serioze dhe nuk ka pasur sulm kadiak por vetëm shqetësim shëndetësor joserioz, mëson NMK-Post. Në ASH kanë thënë se Sela është vizituar mëngjezin e sotëm në Klinikën e Kardiologjisë në Qendrën Klinike Universitare Nëna Terezë ku kanë konstatuar se shqetësimi i tij shëndetësor nuk është i natyrës aq serioze dhe i është preferuar terapi disa ditore. Mjekët i kanë sugjeruar që të ndiqet situata e tij shëndetësore në vazhdimësi. Sipas të njëjtit burim Selës përveç kontrollit të zakonshëm nuk i është bërë asnjë intervenim.

Ndërkaq nga Klinika e Kardiologjisë në Qendrën Klinike Universitare Nëna Terezë nuk kanë dashur të prononcohen lidhur me rastin. Nga ana tjetër zyrtarisht as nga Aleanca për Shqiptarët nuk janë shprehur zyrtarisht

Advertisement

Read Previous

I mohuan “Topin e Artë”, Lewandowski flet për “France Football”, zbulon idhujt e tij

Read Next

I ofe*ndoj mërgimtarët, Sul*mohet fizikisht Gazetari Valon Syla (Video)