Breaking News :

nothing found
01-12-2022

Aksident i rëndë trafiku në Poroj (Foto)

Advertisement

Një aksident i rëndë trafiku sapo ka ndodhur në fshatin Poroj të tetovës, ku vetura e tipit Golf 5 është përplasur me një veturë të tipit “Fiat”, njofton nmk-post.

 

Sipas fotografive të siguruara nga redaksia jonë, shihen shumë dëme materiale dhe ka  informacione për të lënduar.

 

Prokuroria publike e Tetovës së shpejti do të del në vendngjarje për të hetuar aksidentin dhe të japin verzionin final./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

Ali Ahmeti tregon çka ka punuar Lulzim Basha në UNMIK

Read Next

Filipçe: Unë do të vaksinohem, vaksina është e sigurtë