Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Rekord pozitiv në Maqedoni, për 24 orë shërohen 1689 persona nga Covid 19

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se janë kryer 2452 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 622 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni.

Gjithashtu, 1689 pacientë janë regjistruar si të shëruar dhe 12 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

A do t`i prijë Albin Kurti listës së VV-së, tregon Albulena Haxhiu

Read Next

Pas aktgjykimit të Kushtetueses, reagon për herë të parë Albin Kurti