• 18-10-2021

Policia e Tetovës arreston pronarin e një objekti hotelierik në Reçic të Vogël

Më 02.12.2020 rreth orës 22.00, në Reçicë të Vogël të Tetovës, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 39-vjeçarin Z.A. nga i njëjti fshat, pronar i një objekti hotelierik. Gjatë kontrollit të përbashkët të objektit nga efektivët e policisë dhe inspektorët nga Inspektorati Shtetëror i Tregut, u konkludua se objekti funksionon jashtë orarit të lejuar të punës, dhe 6 persona u gjetën të shërbyer në lokal.

Read Previous

Filluan aktivitetet për pastrimin e Lumit Shkumbin në Tetovë

Read Next

Policia konfirmon se 61-vjeçari që vdiq në motel ishte me një 21-vjeçare

%d bloggers like this: