Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Policia konfirmon se 61-vjeçari që vdiq në motel ishte me një 21-vjeçare

Advertisement

Polica e Kosovës ka dhënë detaje të reja për vdekjen e 61-vjeçarit në një motel në Gjakovë.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Lumni Graishta tha për Telegrafin, se i moshuari ishte në motel me një 21 vjeçare.

“Mosha e tij është 61 vjeçar, rasti është raportuar nga dëshmitarja femër, e cila është e moshës 21-vjeç. Ajo ka raportuar se fillimisht ai është alivanos. Ekipet mjekësorë kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar vdekjen e viktimës”, tha ai.

Graishta pohoi se trupi i pajetë është dërguar për obduksion, dhe se rasti është duke u hetuar.

Advertisement

Read Previous

Policia e Tetovës arreston pronarin e një objekti hotelierik në Reçic të Vogël

Read Next

Bytyqi: Investimi me kapitalin njerëzor është njëjtë i rëndësishëm si dhe investimet kapitale