Tronditet Maqedonia – Humb jetën një person pas një aksidenti në ashensor

Estimated read time 1 min read

Një person ka humbur jetën, ndërsa personi ndodhet në spitalin klinik në Shtip nga aksidenti që ndodhi në një ashensor në një objekt hotelerik.

Nga SPB Shtip e vërtetuan ngjarjen dhe thanë se aksidenti ka ndodhur sot gjatë pasdites në një objekt hotelerik në Shtip.

Advertisement

Më shumë detaje rreth aksidentet nuk ka, por nga SPB Shtip theksuan se po bëhet mbikqyerja e vendit të ngjarjes.

Në teren ndodhen edhe ekipet e Prokurorit Pulbik dhe inspektorët shtetërorë.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like