Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Adelina dhe Seriozha krejt stil – publikojnë foton në instagram

Advertisement

Një nga këngëtaret më të përfolura – Adelina Tahiri vazhdon idilën me bashkëshortin e saj Serjozha Markov. Ndonëse nuk është edhe aq aktive në muzikë, Adelina mbetet e komentuar në mediat rozë. Ajo komentohet mjaft shumë nga mediat rozë për shkak të stilit të jetesës luksoz që ajo shfaq në rrjete sociale.
Së fundmi rrallëherë këngëtarja ka publikuar sot disa imazhe ku shihet në shoqërinë e bashkëshortit të saj maqedonas, Serjozha Markov, ku shohen të veshur me fjalën e fundit të modës.

Fototoja e saj e postuar së fundmi mabn mbishkrimi “Dashuri e pastër”, ku natyrisht këngëtarja shkupjane i referohet dashurisë me burrin e saj.

Advertisement

Read Previous

Motra e Britney Spears akuzoi miliarderin Musk për vdekjen e maceve të saj – lexojeni arsyen e çuditshme

Read Next

Nuk ndalen aderimet në PDK