Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Neymar lëndohet 5 ditë para ndeshjes me Barçën

Advertisement

Telashe për Mauricio Pochettinon.

Kundër Barcelonës të martën në Champions League, me 16 shkurt, mund të mungojë ylli i skuadrës, Neymar Junior.

Ai u dëmtua të mërkurën në Kupën e Francës kundër skuadrës së nivelit të dytë, për çka edhe u fajësua Pochettino që e kishte futur në lojë.

Lëndimi nuk duket të jetë i lehtë, ai ka probleme me gjurin e majtë dhe gjatë ditës së sotme do të bëhen më shumë teste për të kuptuar nëse është e mjaftueshme koha prej pesë ditësh për t’u rikuperuar për ndeshjen e sezonit.

Advertisement

Read Previous

Filipçe: Edhe vendet e BE-së kanë probleme në sigurimin e vaksinës

Read Next

Limaj: Kurti po sillet si nëpër dasma, prej qyteti në qytet, prej fshati në fshat